Jak uzupełnić deklarację PIT w sieci?

Na pewno wielu z Państwa częstokroć myślało jak wypełnić PIT online a także czy jest to zadanie, z którym można sobie poradzić bez żadnych większych kłopotów. Odpowiedź na te pytania jest banalna, a dzięki uszykowanemu przez nas programowi do uzupełniania zeznań podatkowych drogą internetową, każdy będzie miał szansę się o tym przekonać. Nakłaniamy, zatem do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami i sprawdzenia działania naszego programu w praktyce.

Pen, Diary and GlassesNa samym początku program pomoże Państwu wybrać należyty rodzaj oświadczenia. Do wyboru są PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem jak również inne, wszystkie oparte na aktualnie obowiązujących formularzach. Program pomoże wybrać odpowiedni typ deklaracji oraz poinformuje, jakie dokumenty będę potrzebne w procesie wypełniania. Niebezpieczeństwo wykonania pomyłki jest minimalne, gdyż program cały czas będzie informować Państwa o wszelkich nieprawidłowościach uniemożliwiając ukończenie uzupełniania zeznania podatkowego. Dopiero po odpowiednim wypełnieniu wszystkich rubryk, oznaczeniu odpowiednich ulg podatkowych i podarowaniu jednego procenta podatku na wybrany cel społeczny, można otrzymać końcową wersję formularza oświadczenia.

Gotowy formularz można wydrukować i wysłać do fiskusa bądź skorzystać ze strony www.Pitax.pl i za jej pośrednictwem złożyć deklarację w formie elektronicznej. Pragniemy zagwarantować Państwu, że korzystanie z naszego programu jest zupełnie bezpieczne, a zamieszczone w trakcie wypełniania formularza dane są Państwa wyłączną własnością i nie zostaną wykorzystane w sposób sprzeczny z Państwa wolą.