Oświadczenia podatkowe drogą internetową

Coroczne rozliczanie się z fiskusem to dla wielu nie mały wysiłek. Samodzielne, manualne uzupełnianie oświadczenia podatkowego jest wyczerpujące i rodzi niebezpieczeństwo powstania wielu błędów, nie mówiąc już o potrzebie spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie albo w urzędzie.

money-367973_640Chcąc zaoszczędzić Państwu wyżej scharakteryzowanych niedogodności stworzyliśmy program umożliwiający wykonanie wszystkich czynności związanych ze składaniem deklaracji podatkowej drogą Internetową (link źródłowy). Dzięki nam każdy śmiało może korzystać z luksusów, które umożliwia współczesna technika jak również dostęp do Internetu. Uzupełnienie e-deklaracji 2014 będzie prędkie i banalne, jak nigdy przedtem.

Sposób funkcjonowania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszej fazie uzupełniania oświadczenia program pomoże wybrać nam jej odpowiedni typ (PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub inne), a także da nam szansę zorientować się, jakiego typu papiery będą nam konieczne w procesie dalszego wypełniania oświadczenia. W trakcie wypełniania kolumn program chroni przed zrobieniem przeróżnego rodzaju omyłek, pokazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne zakończenie uzupełniania deklaracji do momentu, aż wszystkie pomyłki zostaną wyeliminowane.

Poprawnie uzupełniony formularz zeznania podatkowego można wydrukować i wysłać do urzędu w tradycyjnej formie lub skorzystać ze strony http://www.pitax.pl dokonując formalności w drodze elektronicznej.