Październik 2014

Rozliczanie się z Urzędem Skarbowym

28 października 2014 // 0 komentarzy

Przychodzi taki czas w życiu wszystkich pracujących ludzi, że muszą oni rozliczyć się ze Skarbówką. Wielu ludziom wydaje się, że to skomplikowana sprawa. Jednak wcale tak być nie musi. Trzeba jedynie wiedzieć, który formularz wypełnić i dowiedzieć się ile dokładnie zarobiliśmy w danym roku. Do każdego PIT-u dodawana jest instrukcja, która pozwala łatwo się rozliczyć.

W jaki sposób pozyskać dodatkowe pieniądze, jeśli pracowaliśmy za granicą?

28 października 2014 // 0 komentarzy

Wyjazdy zagraniczne do pracy stały się współcześnie naszą nieodzownością. Wypada jasno przyznać, że okoliczności pracy oferowane nam w naszym ojczystym kraju niestety w wielu przypadkach nie są właściwe. Na taki stan rzeczy niewątpliwie ma wpływ nasz stan gospodarki, który pozostawia nam jeszcze dużo do życzenia. Wraz z wejściem do Unii Europejskiej sytuacja cokolwiek się poprawiła, jednakże tempo zmian jest w dalszym ciągu niesłychanie powolne.

Z jakiego powodu należy wybrać rozliczenia online

23 października 2014 // 0 komentarzy

Rok w rok każda osoba, która ma określony dochód, który przekracza około trzech tysięcy złotych w ciągu dwunastu miesięcy, musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Niestety w szkole nikt nie powiedział nam jak wypełniać PIT-y, ani nie powiedział nam, czym grozi niezłożenie takiej deklaracji.

Szanse, które daje nam aktualna technologia

15 października 2014 // 0 komentarzy

Kiedy zbliża się czas składania zeznań podatkowych na sporo osób pada cień strachu, bo niby, jaki pit należy wypełnić i gdzie go składać i czy ogółem muszą to oświadczenie podatkowe wypełniać. Z tego powodu sporo osób rusza do księgowych, którzy dostają sporo tego typu zleceń.
1 2 3